Hodinový manžel

Děti vám odrostly a zůstaly po nich v domě poničené plovoucí laminátové podlahy. Škrábance, záseky od upuštěného šroubováku nebo nože a občas poškození od zatečené limonády. Je na čase podlahy vyměnit, a tak jste si zakoupili nové, o dost kvalitnější, než ty původní a teď vás čeká jejich pokládka. Nikdy jste nezkoušeli pokládat plovoucí podlahu, prý to není nic složitého, chce to jen odvahu a trošku šikovnosti. Ale právě ta odvaha vám chybí, chcete mít vše v pořádku, do kvalitnější podlahy jste investovali víc peněz, proto i pokládku by měl provést odborník.

Drobný materiál poskytne zákazníkovi zdarma

Hledáte toho pravého, až jste na internetu narazili na lákavou nabídku výhodných cen společnosti Hodinový manžel Praha 4. Zajímalo by vás, jestli dokáže odvádět kvalitní služby při tak nízkých cenách, procházíte reference, které napsali o společnosti její klienti, a nenacházíte žádnou, která by byla negativní. Všichni klienti byli doposud se službami společnosti spokojení, proto se rozhodnete vyzkoušet je taky.

Zavolali jste na nonstop telefonní linku, kterou jste našli v kontaktech na internetových stránkách společnosti Hodinový manžel Praha. Tam vám ochotný a vstřícný pracovník odpověděl na vše, co jste potřebovali vědět, a dohodli jste se, že mu pošlete emailem všechny důležité rozměry a další podklady a on vyhotoví cenovou nabídku. Ve velmi krátké době přišla odpověď s návrhem ceny. Souhlasili jste a dohodli si s pracovníkem první schůzku, která byla zdarma, aby si mohl prohlédnout místnosti, do kterých se bude nová podlaha pokládat a zajistit si další potřebný materiál. Drobný materiál poskytuje společnost zdarma, jde především o šrouby, hmoždinky atd. Pracovník společnosti Hodinový manžel Praha akceptoval námi navržený termín a čas pokládky, přijel včas a ihned se pustil do práce. Vše bylo velmi brzy hotové, bez nějakých průtahů, poradil si i s přechodovými lištami mezi místnostmi, kde jedna navazovala na koberec v obývacím pokoji. Reference byly pravdivé, mohli jste se zařadit mezi další spokojené zákazníky. Mimo jiné provádí i mokré čištění koberců Praha.


Reklama:


Nábytek pro domov je super a levný. Svítící tyčinky pro každou příležitost. Dále máme náramky, míče, nebo náušnice.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!