Kompletní rekonstrukce toalety

I v dnešním moderním světě se najdou domácnosti, jejichž toaleta je v takovém stavu, který byste vůbec nepředpokládali. Vkusně zařízený interiér, koupelna sice ze sedmdesátých let, ale díky novým obkladům vypadá příjemně. Po návštěvě toalety však zjišťujete, že ne všichni ji stihli zrekonstruovat a že mnohdy funguje dobře, tak proč ji měnit. Ovšem estetický dojem není valný. Suché WC je obvyklejší na chalupách, v bytových domech se pořád ještě setkáváme s fenoménem toalet s nádržkou na vodu umístěnou u stropu.

Svěřte ji celou odborníkům v oboru

Přitom jejich rekonstrukce by nebyla příliš nákladná. Své o tom vědí pracovníci společností Rekonstrukce bytů Praha a Rekonstrukce bytů Brno, kteří mají s proměnami toalet dostatek zkušeností. Nejčastěji sice realizují úplné nebo částečné rekonstrukce interiérů, bytů a bytových jader, ale nemají problém přijet i k menší zakázce. Tak jako u velkých zadání platí, že jako první si pracovník společnosti sjedná s klientem schůzku. Ta je zdarma a po pečlivé prohlídce místnosti, která by měla projít rekonstrukcí, vytvoří grafický návrh, jak by mohla budoucí toaleta vypadat. Ten je zdarma v případě, že si klient nechá toaletu od společnosti Rekonstrukce bytů Praha zrekonstruovat. Jestliže by se chtěl do rekonstrukce pustit sám, je návrh vyhotovený za předem stanovený poplatek.

Nezdá se to, ale i rekonstrukce toalety představuje celou řadu činností. Přivést vodu a odpad k nově navrženému umyvadlu, které v místnosti doposud chybělo, zabudovat do zdi geberit a vytvořit k němu nový vodovodní přívod a odpad samozřejmě také, nalepit obklady, vymalovat, položit podlahu, namontovat přechodovou lištu a to ještě není zdaleka všechno. Veškeré tyto práce zajistí pracovníci společnosti Rekonstrukce bytů Praha. Vy nemusíte zařizovat vůbec nic, sanitu, obklady a dlažbu nebo jiný typ podlahy si vyberete osobně ve vzorkovně společnosti, práci provedou zruční a zkušení řemeslníci, které si společnost pečlivě vybrala a kteří pro ni dlouhodobě pracují. Tím může zaručit vysokou kvalitu všech prací a poskytuje na ně záruku 48 měsíců. Pokud byste i tak chtěli přizvat k rekonstrukci vámi dohodnuté řemeslníky, můžete, ale ztratíte tak možnost uplatňovat si záruku v případě, že by došlo k reklamaci.


Reklama:


Nábytek pro domov je super a levný. Svítící tyčinky pro každou příležitost. Dále máme náramky, míče, nebo náušnice.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!